Muzikos terapija – būgnų ratas

Bendruomeniu_konkurso_DALYVIO_baneriukas_970x90
BŪGNŲ RATAS – muzikiniai/ritminiai užsiėmimai vaikams ir suaugusiems.

Esu Daiva Štarevičiūtė – muzikos pedagogė. Bet savo žinias gilinu nuolat. Šiuo metu: muzikos pedagogikos srityje ir LMTA programoje “Sveikata ir menas”, bei seminaruose ir konferencijose. Mano muzikiniuose užsiėmimuose jauniausi dalyviai yra 8 mėnesių vaikučiai, o vyriausi – garbingo amžiaus senjorai. Man labai patinka groti būgnais ir kitais perkusiniais instrumentais, bei naudoti savo kūną kaip instrumentą ir šia patirtimi dalinuosi su kitais. Gerai „pasikrauname“ energija grodami kartu „būgnu rate“ ir šiais užsiėmimais noriu parodyti žmonėms, kad nereikia mokėti groti, reikia tik noro ateiti pabandyti ir viskas pavyksta. Gera matyti šypsenas veiduose ir išgirsti klausimą, „kada dar grosime?“. Darbas su pačiais mažiausiais ir jų tėveliais – visai kitokios emocijos. Tėveliai turi galimybę pasinerti į naujus atradimus su savo mažyliais, kartu muzikuoti ir pažinti garsų pasaulį. Noriu apjungti mažylius ir senelius į bendrus muzikinius užsiėmimus, tai būtų puiki patirtis visiems.

Su „Santarvės bendruomene“ jau esame organizavę „Būgnų ratą“ ir tai buvo puiki patirtis. Svarbu – šių užsiėmimų tęstinumas.

Būgnų ratas – tai buvimas kartu ritmuojant ir grojant įvairiais perkusiniais instrumentais ir naudojant savo kūną kaip instrumentą(kūno perkusija). Kai negalime įvardinti žodžiais apie tai kas dedasi mūsų viduje, nes bijome, kad galime įskaudinti artimą žmogų, mes visa tai tiesiog užgniaužiame savyje, taip emociškai save žalodami. Išmušti būgnu tai ko negali pasakyti ar tiesiog nežinai kaip tai padaryti, yra pats geriausias būdas atgauti emocinį stabilumą. Grodami mes pasikrauname gerąja energija. Grojant grupėje – bendra teigiama energija yra daug galingesnė nei grojant vienam.

Muzikuoti yra malonus procesas. Atsiranda noras pažinti, sužinoti, išbandyti, improvizuoti. Pažinti naujus instrumentus ir juos išbandyti. Plečiasi komunikavimo (verbalinio ir neverbalinio) galimybės, pozityvesne linkme keičiasi elgesio ir bendravimo normos. Taip pat muzikavimo metu suteikiamos galimybės produktyviau panaudoti savo kūrybinį potencialą, pozityviau vertinti savo galimybes ir būti laimingesniems savo aplinkoje.

Norint pradėti muzikuoti, visiškai nereikia mokėti groti, tik reikia išdrįsti ateiti ir mėgautis procesu.

Organizuoju būgnų pamokas vaikams – kūrybinė dirbtuvėlės 4-7 m. vaikams, ritmo-būgnų pamokos 8-12 m, paaugliams. Užsiėmimai šeimoms , suaugusiems ir turintiems spec. poreikių vaikams ir suaugusiems.

Galime padėti suorganizuoti šventę ar gimtadienius vaikams – programą priderinu pagal esančių vaikų amžių.

Organizuojame stovyklas. Vedame edukacinius užsiėmimus apie Vakarų Afrikos būgnus, ritmus, šokius ir dainas.

Kontaktiniai telefonai:
Daiva +37067112676
Ernesta +37068631175